Water Treatment and Filters

Grid View:

Duffmart Aktif Karbon Blok Kartuş 10''

(0)
113.02 TL

Duffmart Aktif Karbon Blok Kartuş 10" Arıtılacak su içerisindeki kloru,bulanıklığı, organik maddeleri, koku ve partikülleri ayrıştırır. Suyun tadını iyileştirir. Şebeke suyuna takıldığında hem suyun içerisindeki partikülleri tutar hem de bariz şekilde klor kokusunu alır. Suyun kirliliğine ve kullanım sıklığına göre 3-10 ay ömrü bulunur. Arıtma cihazınızın içindeki standart filtrelerden biridir. Teknik Özellikler Filtre Cinsi:Blok Aktif Karbon Kartuş Filtre Filtre Boyu:10 inç Filtre Gövdesi: Polipropilen Filtre Malzemesi:Sıkıştırılmış toz Aktif Karbon Conta Malzemesi: NBR, Silikon, EPDM, Viton..

Duffmart Su Arıtma 10 inç Granül Aktif Karbon Filtresi

(0)
113.02 TL

Duffmart Su Arıtma 10 inç Granül Aktif Karbon Filtresi Arıtılacak sıvı içerisindeki kloru, bulanıklığı, organik maddeleri, koku ve partikülleri ayrıştırır. Suyun tadını iyileştirir. Şebeke suyuna takıldığında hem suyun içerisindeki partikülleri tutar hem de bariz şekilde klor kokusunu alır. Bu filtreler, Organik kirliliğin olduğu su ve solüsyonların içinde mevcut organik madde, bazı mikroorganizmalar, renk, koku, tat ve klor giderimi amacıyla kullanılır.  Çok geniş yüzey alanına (1000-1500 m2/gr) sahip bir malzemedir.  %80-%90 verimlilikle çok yüksek koku tutma ve arıtma kapasitesine sahiptir.  Muhtelif boylarda mini karbon taneciklerinden oluşur. Geniş gözenekleri sayesinde birçok kullanım alanına sahiptir. Kullanıldığı Alanlar : * Koku tutucu, sıvı filtrasyonu ve filtre hammaddesi olarak * Karbon filtrelerde ve standart dışı filtre uygulamalarında * Hava Arıtımı * Koku Giderimi ..

Duffmart Su Arıtma 10 inç Kireç Önleyici Reçine Filtresi

(0)
113.02 TL

Duffmart Su Arıtma 10 inç Kireç Önleyici Reçine Filtresi Sert suların yol açtığı kireç ve korozyon problemlerini gidermede kullanılır. Eski borulardaki mevcut kireç birikintilerini, pas ve kireç tabakalarını kısmen de olsa yavaş yavaş çözer. Reçine içme suyu ve endüstriyel su tesisatlarınız için ekonomik ve güvenilir bir su şartlandırma sistemidir.  Yumuşatma reçineleri, rejenarant olarak kullandığı tuzdaki sodyum iyonuyla, suda bulunan kalsiyum ve magnezyum iyonunu yer değiştirir. Böylece kireç yapan iyonlar alınmış olur. Reçine doyuma ulaşınca tuzla yıkanır ve tekrar kullanılır. Çeşitli kapasitelerdeki dağıtıcı filtre kapları aracılığıyla uygulama yapılır. Su sayacının olduğu hatta bağlanabilir. Calgon ve benzeri kireç önleyici ürünlerin yerine kullanılabilecek etkili ve daha hesaplı bir kireç önleme filtresidir. Filtre kabı içerisinde bulunan reçine su içerisinde bulunan kireç yapıcı Ca ve Mgiyonlarının yüzeyler üzerinde tutunması ve birikmesini engeller. Reçine suyu..

Duffmart Su Aritma Filtresi Kireç Önleyici Silifoz Yedek Filtre

(0)
188.36 TL

Duffmart Su Arıtma Filtresi Kireç Önleyici Silifoz Yedek Filtre Sert suların yol açtığı kireç ve korozyon problemlerini gidermede kullanılır. Eski borulardaki mevcut kireç birikintilerini, pas ve kireç tabakalarını yavaş yavaş çözer. Silifoz içme suyu ve endüstriyel su tesisatlarınız için ekonomik ve güvenilir bir su şartlandırma sistemidir. Son derece yüksek saflıkta ve oldukça zayıf bir çözünürlüğe sahip camsı polifosfat silikat bileşiminden oluşmaktadır. Çeşitli kapasitelerdeki dağıtıcı filtre kapları aracılığıyla uygulama yapılır. Calgon ve benzeri kireç önleyici ürünlerin yerine kullanılabilecek etkili ve daha hesaplı bir kireç önleme filtresidir. Filtre kabı içerisinde bulunan Silifoz (Polifosfat) kristalleri su içerisinde bulunan kireç yapıcı Ca ve Mgiyonlarının yüzeyler üzerinde tutunması ve birikmesini engeller. Silifoz suyu kayganlaştırdığından, kireç hiçbir yüzeye tutunamaz ve kireçten kaynaklanan sorunlar önlenmiş olur. Su sayacının olduğu ..

Duffmart Su Arıtma Yıkanabilir Plastik 10 inç Tortu Filtresi

(0)
75.34 TL

Duffmart Su Arıtma Yıkanabilir Plastik 10 inç Tortu Filtresi Bu filtre kartuşları, sıvının içerisinde katı halde askıda bulunan maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı önlemek amacıyla kullanılır. Sıvılarda istenilmeyen her türlü kir, tortu, kum ve diğer kaba kirleticileri filtre eder. Bu filtrelerin çok geniş bir uygulama alanı mevcuttur. Evsel tip ve endüstriyel tip   ters ozmos  ünitelerinin membranları öncesi son filtre olarak,  Uv dezenfeksiyon  ünitleri öncesi son güvenlik filtresi olarak,    filtre kapları içerisinde ve çoklu filtreler içerisinde kullanılmaktadır. Filtrelerimiz 52 C° su sıcaklığına kadar kullanılabilmekte ve düşük basınç kaybıyla yüksek akış sağlayabilmektedir.  Bu filtre, su içindeki 60 mikrondan daha büyük çaptaki tüm kum, çakıl, pas, pisliği  tutmaktadır.   Kullanıldığı Alanlar : * Su arıtma, deniz suyu arıtma ve ters ozmos sistemlerinde * Gıda sektöründe yağ, ..

Duffmart Tekli Su Arıtma 10'' Filtre Kabı-1''

(0)
226.03 TL

Duffmart Tekli Su Arıtma 10" Filtre Kabı-1" Duffmart Tekli Su Arıtma 10" Filtre Kabı-1" artezyen,kuyu suyu,şebeke suyu gibi temin ettiğiniz sularda bulunan kaba tortu,kum,mil,yosun vs partiküllerin 1 mikron hassasiyete kadar filtre edilmesini sağlar.Evsel ve endüstriyel birçok alanda kullanılabilir. Domestik Kullanımı:İçme suyu filtrasyonunda,buhar kazanlarında,bulaşık makinalarında ve diğer ekipmanların tümünde kullanılır. Teknik Kullanımı:Ön filtrasyonda,mikronik filtrasyonda,hidrofor öncesinde,yumuşatma ünitelerinde,demineralize su üniteleri öncesinde ve reverse osmosis ünitelerinin ön filtrasyon sisteminde kullanılır. Teknik Özellikler Filtre Hacmi:1 Litre Filtre Kabı Yüksekliği:32 cm Filtre Çapı:10 cm Test Basıncı:8 Bar Filtre Ağız Bağlantısı:Pirinç Filtre Ağız Tesisat Bağlantısı:1"..

Duffmart Tekli Su Arıtma 10'' Filtre Kabı-1/2

(0)
226.03 TL

Duffmart Tekli Su Arıtma 10" Filtre Kabı-1/2 Duffmart Tekli Su Arıtma 10" Filtre Kabı-1/2 artezyen,kuyu suyu,şebeke suyu gibi temin ettiğiniz sularda bulunan kaba tortu,kum,mil,yosun vs partiküllerin 1 mikron hassasiyete kadar filtre edilmesini sağlar.Evsel ve endüstriyel birçok alanda kullanılabilir. Domestik Kullanımı:İçme suyu filtrasyonunda,buhar kazanlarında,bulaşık makinalarında ve diğer ekipmanların tümünde kullanılır. Teknik Kullanımı:Ön filtrasyonda,mikronik filtrasyonda,hidrofor öncesinde,yumuşatma ünitelerinde,demineralize su üniteleri öncesinde ve reverse osmosis ünitelerinin ön filtrasyon sisteminde kullanılır. Teknik Özellikler Filtre Hacmi:1 Litre Filtre Kabı Yüksekliği:32 cm Filtre Çapı:10 cm Test Basıncı:8 Bar Filtre Ağız Bağlantısı:Pirinç Filtre Ağız Tesisat Bağlantısı:1/2..

Duffmart Tekli Su Arıtma 10'' Filtre Kabı-3/4

(0)
226.03 TL

Duffmart Tekli Su Arıtma 10" Filtre Kabı-3/4 Duffmart Tekli Su Arıtma 10" Filtre Kabı-3/4 artezyen,kuyu suyu,şebeke suyu gibi temin ettiğiniz sularda bulunan kaba tortu,kum,mil,yosun vs partiküllerin 1 mikron hassasiyete kadar filtre edilmesini sağlar.Evsel ve endüstriyel birçok alanda kullanılabilir. Domestik Kullanımı:İçme suyu filtrasyonunda,buhar kazanlarında,bulaşık makinalarında ve diğer ekipmanların tümünde kullanılır. Teknik Kullanımı:Ön filtrasyonda,mikronik filtrasyonda,hidrofor öncesinde,yumuşatma ünitelerinde,demineralize su üniteleri öncesinde ve reverse osmosis ünitelerinin ön filtrasyon sisteminde kullanılır. Teknik Özellikler Filtre Hacmi:1 Litre Filtre Kabı Yüksekliği:32 cm Filtre Çapı:10 cm Test Basıncı:8 Bar Filtre Ağız Bağlantısı:Pirinç Filtre Ağız Tesisat Bağlantısı:3/4"..

Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)