Periferik Pompalı Hidrofor

Grid View:

Duffmart QB100M Paket Hidrofor

(0)
1.010,27 TL

Duffmart QB100M Paket Hidrofor  Duffmart QB100M Paket Hidrofor ile küçük çaplı her türlü basınçlı temiz su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Periferik 1/2 Hp güçte bir pompaya sahip olan Duffmart QB100M Paket Hidrofor ile evinizde ,villanız da, iş yerinizde, imalathanelerinizde kapasite dahilinde kesintisiz su temin edebilirsiniz.Kuruluma hazır gönderilen Duffmart QB100M Paket Hidrofor montaj kılavuzunda belirtilen şekilde montaj yapılması ve kullanılması halinde 2 yıl garanti kapsamındadır. Pompa Teknik Özellikler Mekanik Keçe : Karbon / Seramik Çark Malzemesi : Pirinç Pompa Gövdesi : Pirinç / Döküm Pompa şaftı : Paslanmaz Çelik Koruma Seviyesi : IP 44 Yalıtım Sınıfı : F Maksimum Akışkan Sıcaklığı : +50°C Maksimum işletme Basıncı : 6 bar Maksimum Ortam Sıcaklığı : +40°C Teknik Özellikler Voltaj 50 Hz : 2..

Duffmart QB60-19L Kendinden Emişli Paket Hidrofor

(0)
1.010,27 TL

Duffmart QB60-19L Kendinden Emişli Paket Hidrofor Duffmart QB60-19L Kendinden Emişli Paket Hidrofor küçük kapasiteli her türlü temiz su ihtiyacınızda size pratik ve sürekli kullanım imkanı sağlar.Termik koruması bulunan Duffmart QB60-19L Kendinden Emişli Paket Hidrofor susuz çalışmaya karşı kendini korur.7 metreye varan emme derinliği ile Duffmart QB60-19L Kendinden Emişli Paket Hidrofor keson ve sondaj kuyularından,derin depolarınızdan su temin etmenizde kullanabileceğiniz kurulumu ve çalıştırılması kolay bir hidrofordur. Dona karşı hidroforunuzu korumak için kışın suyunun boşaltılması gerekmektedir.   Kullanım Alanları Konut,villa vs gibi evsel su ihtiyacı olan yerlerde Tarımsal uygulamalarda Küçük endüstriyel uygulamalar İmalat sanayisinde Makina su temininde Teknik Özellikleri Motor Gücü : 0,5 HP Basma Kapasitesi : 1,80 M3/Saat ..

Ön Sipariş

Duffmart QB60M Paket Hidrofor

(0)
938,11 TL

Duffmart QB60M Paket Hidrofor  Duffmart QB60M Paket Hidrofor ile küçük çaplı her türlü basınçlı temiz su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Periferik 1/2 Hp güçte bir pompaya sahip olan Duffmart QB60M Paket Hidrofor ile evinizde ,villanız da, iş yerinizde, imalathanelerinizde kapasite dahilinde kesintisiz su temin edebilirsiniz.Kuruluma hazır gönderilen Duffmart QB60M Paket Hidrofor montaj kılavuzunda belirtilen şekilde montaj yapılması ve kullanılması halinde 2 yıl garanti kapsamındadır. Pompa Teknik Özellikler Mekanik Keçe : Karbon / Seramik Çark Malzemesi : Pirinç Pompa Gövdesi : Pirinç / Döküm Pompa şaftı : Paslanmaz Çelik Koruma Seviyesi : IP 44 Yalıtım Sınıfı : F Maksimum Akışkan Sıcaklığı : +50°C Maksimum işletme Basıncı : 6 bar Maksimum Ortam Sıcaklığı : +40°C Teknik Özellikler Voltaj 50 Hz : 220 V..

Duffmart QB80-19L Kendinden Emişli Paket Hidrofor

(0)
1.082,43 TL

Duffmart QB80-19L Kendinden Emişli Paket Hidrofor Duffmart QB80-19L Kendinden Emişli Paket Hidrofor küçük kapasiteli her türlü temiz su ihtiyacınızda size pratik ve sürekli kullanım imkanı sağlar.Termik koruması bulunan Duffmart QB80-19L Kendinden Emişli Paket Hidrofor susuz çalışmaya karşı kendini korur.7 metreye varan emme derinliği ile Duffmart QB80-19L Kendinden Emişli Paket Hidrofor keson ve sondaj kuyularından,derin depolarınızdan su temin etmenizde kullanabileceğiniz kurulumu ve çalıştırılması kolay bir hidrofordur. Dona karşı hidroforunuzu korumak için kışın suyunun boşaltılması gerekmektedir.   Kullanım Alanları Konut,villa vs gibi evsel su ihtiyacı olan yerlerde Tarımsal uygulamalarda Küçük endüstriyel uygulamalar İmalat sanayisinde Makina su temininde Teknik Özellikleri Motor Gücü : 1,0 HP Basma Kapasitesi : 2,50 M3/Saat ..

Duffmart QBP60 Prescontrol Paket Hidrofor

(0)
793,78 TL

Duffmart QBP60 Prescontrol Paket Hidrofor Duffmart QBP60 Prescontrol Paket Hidrofor küçük kapasiteli her türlü temiz su ihtiyacınızda size pratik ve sürekli kullanım imkanı sağlar.Termik koruması bulunan Duffmart QBP60 Prescontrol Paket Hidrofor susuz çalışmaya karşı kendini korur.7 metreye varan emme derinliği ile Duffmart QBP60 Prescontrol Paket Hidrofor keson ve sondaj kuyularından,derin depolarınızdan su temin etmenizde kullanabileceğiniz kurulumu ve çalıştırılması kolay bir hidrofordur. Dona karşı hidroforunuzu korumak için kışın suyunun boşaltılması gerekmektedir.   Kullanım Alanları Konut,villa vs gibi evsel su ihtiyacı olan yerlerde Tarımsal uygulamalarda Küçük endüstriyel uygulamalar İmalat sanayisinde Makina su temininde Teknik Özellikleri Motor Gücü : 0,5 HP Basma Kapasitesi : 1,80 M3/Saat Basma Yüksekliği : 30 Mt ..

Duffmart QBP80 Prescontrol Paket Hidrofor

(0)
829,86 TL

Duffmart QBP80 Prescontrol Paket Hidrofor Duffmart QBP80 Prescontrol Paket Hidrofor küçük kapasiteli her türlü temiz su ihtiyacınızda size pratik ve sürekli kullanım imkanı sağlar.Termik koruması bulunan Duffmart QBP80 Prescontrol Paket Hidrofor susuz çalışmaya karşı kendini korur.7 metreye varan emme derinliği ile Duffmart QBP80 Prescontrol Paket Hidrofor keson ve sondaj kuyularından,derin depolarınızdan su temin etmenizde kullanabileceğiniz kurulumu ve çalıştırılması kolay bir hidrofordur. Dona karşı hidroforunuzu korumak için kışın suyunun boşaltılması gerekmektedir.   Kullanım Alanları Konut,villa vs gibi evsel su ihtiyacı olan yerlerde Tarımsal uygulamalarda Küçük endüstriyel uygulamalar İmalat sanayisinde Makina su temininde Teknik Özellikleri Motor Gücü : 0,5 HP Basma Kapasitesi : 1,80 M3/Saat Basma Yüksekliği : 30 Mt ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)