Inox Jet Pumps

Grid View:

Duffmart Jet 100SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa

(0)
979.47 TL

Duffmart Jet 100SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Duffmart Jet 100SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart Jet 100SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır.Gerekli kompanetler (basınç şalteri,genleşme deposu ve flex hortum) ile hidrofor olarak kullanımı mümkündür. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Duffmart Jet 100SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Motor Gücü 1,0 Hp Maksimum emme derinliği  8 metre Maksimum basma yüksekliği  45 m/h Maks..

Duffmart Jet 60SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa

(0)
866.46 TL

Duffmart Jet 60SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Duffmart Jet 60SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart Jet 60SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır.Gerekli kompanetler (basınç şalteri,genleşme deposu ve flex hortum) ile hidrofor olarak kullanımı mümkündür. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Duffmart Jet 60SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Motor Gücü 0,5 Hp Maksimum emme derinliği  8 metre Maksimum basma yüksekliği  35 m/h Maksimum..

Duffmart Jet 80SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa

(0)
941.80 TL

Duffmart Jet 80SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Duffmart Jet 80SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart Jet 80SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır.Gerekli kompanetler (basınç şalteri,genleşme deposu ve flex hortum) ile hidrofor olarak kullanımı mümkündür. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Duffmart Jet 80SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Motor Gücü 0,75 Hp Maksimum emme derinliği  8 metre Maksimum basma yüksekliği  42 m/h Maksimu..

Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)