Foseptik ve Kanalizasyon Pompaları

Grid View:

Duffmart V1100DF Pis Su Foseptik Bıçaklı Parçalayıcılı Dalgıç Pompa

(0)
1.760,06 TL

Duffmart V1100DF Pis Su Foseptik Bıçaklı Parçalayıcılı Dalgıç Pompa  Duffmart V1100DF Pis Su Foseptik Bıçaklı Parçalayıcılı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V1100DF Pis Su Foseptik Bıçaklı Parçalayıcılı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Asansör kuyuları,foseptik kuyuları,imalathane gider kuyularında bulunan kirli ve malzeme katkılı suların,içindeki atıkların bıçak marifetiyle parçalanması suretiyle tahliyesi için idealdir.  Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Kullanım Alanları Drenaj tahliyesinde Foseptik kuyularında Asansör kuyularında İnşaat temel ve su tahliyelerinde Kirli suların tahliyesinde Mutfak gider kuyularında Kanalizasyon çukurlarınd..

Duffmart V1100F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa

(0)
1.405,09 TL

Duffmart V1100F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Duffmart V1100F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V1100F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki pompa gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde,imalathanelerde ve küçük tarımsal uygulama alanlarında nehir,göl,kuyu gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Kullanım Alanları Drenaj tahliyesinde Foseptik kuyularında Asansör kuyularında İnşaat temel ve su tahliyelerinde Kirli suların tahliyesinde Mutfak gider kuyularında Kanalizasyon çu..

Duffmart V1100F-A Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa

(0)
1.405,09 TL

Duffmart V1100F-A Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Duffmart V1100F-A Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V1100F-A Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki pompa gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde,imalathanelerde ve küçük tarımsal uygulama alanlarında nehir,göl,kuyu gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Kullanım Alanları Drenaj tahliyesinde Foseptik kuyularında Asansör kuyularında İnşaat temel ve su tahliyelerinde Kirli suların tahliyesinde Mutfak gider kuyularında Kanalizas..

Duffmart V1100F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa

(0)
1.427,27 TL

Duffmart V1100F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Duffmart V1100F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V1100F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki pompa gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde,imalathanelerde ve küçük tarımsal uygulama alanlarında nehir,göl,kuyu gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Kullanım Alanları Drenaj tahliyesinde Foseptik kuyularında Asansör kuyularında İnşaat temel ve su tahliyelerinde Kirli suların tahliyesinde Mutfak gider kuyularında Kanalizas..

Duffmart V1300DF Pis Su Foseptik Bıçaklı Parçalayıcılı Dalgıç Pompa

(0)
1.885,78 TL

Duffmart V1300DF Pis Su Foseptik Bıçaklı Parçalayıcılı Dalgıç Pompa  Duffmart V1300DF Pis Su Foseptik Bıçaklı Parçalayıcılı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V1300DF Pis Su Foseptik Bıçaklı Parçalayıcılı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Asansör kuyuları,foseptik kuyuları,imalathane gider kuyularında bulunan kirli ve malzeme katkılı suların,içindeki atıkların bıçak marifetiyle parçalanması suretiyle tahliyesi için idealdir.  Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Kullanım Alanları Drenaj tahliyesinde Foseptik kuyularında Asansör kuyularında İnşaat temel ve su tahliyelerinde Kirli suların tahliyesinde Mutfak gider kuyularında Kanalizasyon çukurlarınd..

Duffmart V1500F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa

(0)
1.863,59 TL

Duffmart V1500F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Duffmart V1100F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V1100F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki pompa gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde,imalathanelerde ve küçük tarımsal uygulama alanlarında nehir,göl,kuyu gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Kullanım Alanları Drenaj tahliyesinde Foseptik kuyularında Asansör kuyularında İnşaat temel ve su tahliyelerinde Kirli suların tahliyesinde Mutfak gider kuyularında Kanalizasyo..

Ön Sipariş

Duffmart V180FS Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa

(0)
739,52 TL

Duffmart V180FS Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Duffmart V180FS Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V180FS Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki pompa gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde,imalathanelerde ve küçük tarımsal uygulama alanlarında nehir,göl,kuyu gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır.   Kullanım Alanları Drenaj tahliyesinde Foseptik kuyularında Asansör kuyularında İnşaat temel ve su tahliyelerinde Kirli suların tahliyesinde Mutfak gider kuyularında Kanalizasyon çukurlarınd..

Duffmart V450F-A Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa

(0)
1.109,28 TL

Duffmart V450F-A Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Duffmart V450F-A Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V450F-A Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki pompa gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde,imalathanelerde ve küçük tarımsal uygulama alanlarında nehir,göl,kuyu gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Kullanım Alanları Drenaj tahliyesinde Foseptik kuyularında Asansör kuyularında İnşaat temel ve su tahliyelerinde Kirli suların tahliyesinde Mutfak gider kuyularında Kanalizasyon çukurları..

Duffmart V450F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa

(0)
1.138,86 TL

Duffmart V450F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Duffmart V450F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V450F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki pompa gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde,imalathanelerde ve küçük tarımsal uygulama alanlarında nehir,göl,kuyu gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Kullanım Alanları Drenaj tahliyesinde Foseptik kuyularında Asansör kuyularında İnşaat temel ve su tahliyelerinde Kirli suların tahliyesinde Mutfak gider kuyularında Kanalizasyon çukurları..

Duffmart V450F-C Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa

(0)
1.153,65 TL

Duffmart V450F-C Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Duffmart V450F-C Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V450F-C Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki pompa gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde,imalathanelerde ve küçük tarımsal uygulama alanlarında nehir,göl,kuyu gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Kullanım Alanları Drenaj tahliyesinde Foseptik kuyularında Asansör kuyularında İnşaat temel ve su tahliyelerinde Kirli suların tahliyesinde Mutfak gider kuyularında Kanalizasyon çukurları..

Duffmart V750F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa

(0)
1.220,21 TL

Duffmart V750F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Duffmart V750F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V750F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki pompa gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde,imalathanelerde ve küçük tarımsal uygulama alanlarında nehir,göl,kuyu gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Duffmart V750F Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Motor Gücü 1,0 Hp ..

Duffmart V750F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa

(0)
1.257,18 TL

Duffmart V750F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Duffmart V750F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  kirli ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart V750F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa kanalizasyon ve pis suların transferini en iyi performansla sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki pompa gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde,imalathanelerde ve küçük tarımsal uygulama alanlarında nehir,göl,kuyu gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Motor gövdesi paslanmaz çelik ve pervane pirinç malzemeden imal edilmiştir Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Duffmart V750F-B Pis Su Foseptik Parçalayıcılı Açık Fanlı Dalgıç Pompa  Motor Gücü 1,0 Hp ..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)