Enjektörlü Jet Pompalar

Grid View:

Duffmart DP 1100C Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa

(0)
1.659,73 TL

Duffmart DP-1100C Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Duffmart DP-1100C Derin Kuyu kendinden emişli enjektörlü pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. 9 metreyi aşan kuyulardan 35 metreye kadar su çekmeye yarayan pompalardır. 4" ve üzeri sondaj ve keson kuyularda kullanılabilir.Son derece güvenli,ekonomik ve kurulumu basit bir pompadır.Küçük tarımsal,evsel ve işletmelerde direk olarak veya otomatik olarak kullanıma uygundur.Genleşme tankı,flex ve basınç şalteri kullanılarak otomatik hidrofor olarakta kullanılabilir. Temiz,katı parçacık içermeyen ve kimyasal olmayan su ve sıvıların transferinde kullanılabilir.  Teknik özellikler Duffmart DP-1100C Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Motor Gücü 1,50 Hp Maksimum emme derinliği  35 metre (Enjektö..

Duffmart DP 370 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa

(0)
995,84 TL

Duffmart DP-370 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Duffmart DP-370 Derin Kuyu kendinden emişli enjektörlü pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. 9 metreyi aşan kuyulardan 35 metreye kadar su çekmeye yarayan pompalardır. 4" ve üzeri sondaj ve keson kuyularda kullanılabilir.Son derece güvenli,ekonomik ve kurulumu basit bir pompadır.Küçük tarımsal,evsel ve işletmelerde direk olarak veya otomatik olarak kullanıma uygundur.Genleşme tankı,flex ve basınç şalteri kullanılarak otomatik hidrofor olarakta kullanılabilir. Temiz,katı parçacık içermeyen ve kimyasal olmayan su ve sıvıların transferinde kullanılabilir.  Teknik özellikler Duffmart DP-370 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Motor Gücü 0,75 Hp Maksimum emme derinliği  30 metre (Enjektörle) ..

Ön Sipariş

Duffmart DP 550 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa

(0)
1.046,35 TL

Duffmart DP-550 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Duffmart DP-550 Derin Kuyu kendinden emişli enjektörlü pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. 9 metreyi aşan kuyulardan 35 metreye kadar su çekmeye yarayan pompalardır. 4" ve üzeri sondaj ve keson kuyularda kullanılabilir.Son derece güvenli,ekonomik ve kurulumu basit bir pompadır.Küçük tarımsal,evsel ve işletmelerde direk olarak veya otomatik olarak kullanıma uygundur.Genleşme tankı,flex ve basınç şalteri kullanılarak otomatik hidrofor olarakta kullanılabilir. Temiz,katı parçacık içermeyen ve kimyasal olmayan su ve sıvıların transferinde kullanılabilir.  Teknik özellikler Duffmart DP-550 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Motor Gücü 1,00 Hp Maksimum emme derinliği  30 metre (Enjektörle) ..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)