Duffmart Preferical Pumps

Grid View:

Duffmart PM45 Preferikal Pompa

(0)
361.65 TL

Duffmart PM45 Preferikal Pompa  Duffmart PM45 Preferikal Pompa  temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart PM45 Preferikal Pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır. Gerekli kompanetler (basınç şalteri,genleşme deposu ve flex hortum) ile hidrofor olarak kullanımı mümkündür. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Duffmart PM45 Preferikal Pompa Motor Gücü 0,5 Hp Maksimum emme derinliği  5 metre Maksimum basma yüksekliği  35 m/h Maksimum basma kapasitesi  2,1 ton/saat ..

Duffmart PM80 Preferikal Pompa

(0)
580.15 TL

Duffmart PM80 Preferikal Pompa  Duffmart PM80 Preferikal Pompa  temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart PM80 Preferikal Pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır. Gerekli kompanetler (basınç şalteri,genleşme deposu ve flex hortum) ile hidrofor olarak kullanımı mümkündür. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Duffmart PM80 Preferikal Pompa Motor Gücü 1,0 Hp / 0,75 Kw Maksimum emme derinliği  5 metre Maksimum basma yüksekliği  42 m/h Maksimum basma kapasitesi  3,2 ton/saat..

Duffmart QB60 Preferikal Pompa

(0)
414.39 TL

Duffmart QB60 Periferik Pompa  Duffmart QB60 Periferik Pompa  temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart QB60 Periferik Pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır. Gerekli kompanetler (basınç şalteri,genleşme deposu ve flex hortum) ile hidrofor olarak kullanımı mümkündür. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır.   Kullanım Alanları Konut,villa vs gibi evsel su ihtiyacı olan yerlerde Tarımsal uygulamalarda Küçük endüstriyel uygulamalar İmalat sanayisinde, Hidrofor imalatında Bahçe sulamada   Teknik Özellikler Motor Gücü : 370 W / 0,5 HP Basma Kapasitesi : 1800 l/h Basma Yüksekliği : 27 Mt Emme Derinliği : 8 Mt ..

Duffmart QB80 Preferikal Pompa

(0)
617.82 TL

Duffmart QB80 Preferikal Pompa Duffmart QB80 Preferikal Pompa  temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart QB80 Preferikal Pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır. Gerekli kompanetler (basınç şalteri,genleşme deposu ve flex hortum) ile hidrofor olarak kullanımı mümkündür. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır.   Kullanım Alanları Konut,villa vs gibi evsel su ihtiyacı olan yerlerde Tarımsal uygulamalarda Küçük endüstriyel uygulamalar İmalat sanayisinde, Hidrofor imalatında Bahçe sulamada   Teknik Özellikler Motor Gücü : 750 W / 1,00 HP Basma Kapasitesi : 2500 l/h Basma Yüksekliği : 38 Mt Emme Derinliği : 8 Mt Korum..

Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)