Duffmart Jet Pumps

Grid View:

Duffmart DP 1100C Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa

(0)
1,732.91 TL

Duffmart DP-1100C Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Duffmart DP-1100C Derin Kuyu kendinden emişli enjektörlü pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. 9 metreyi aşan kuyulardan 35 metreye kadar su çekmeye yarayan pompalardır. 4" ve üzeri sondaj ve keson kuyularda kullanılabilir.Son derece güvenli,ekonomik ve kurulumu basit bir pompadır.Küçük tarımsal,evsel ve işletmelerde direk olarak veya otomatik olarak kullanıma uygundur.Genleşme tankı,flex ve basınç şalteri kullanılarak otomatik hidrofor olarakta kullanılabilir. Temiz,katı parçacık içermeyen ve kimyasal olmayan su ve sıvıların transferinde kullanılabilir.  Teknik özellikler Duffmart DP-1100C Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Motor Gücü 1,50 Hp Maksimum emme derinliği  35 metre (Enjektö..

Duffmart DP 370 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa

(0)
1,039.75 TL

Duffmart DP-370 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Duffmart DP-370 Derin Kuyu kendinden emişli enjektörlü pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. 9 metreyi aşan kuyulardan 35 metreye kadar su çekmeye yarayan pompalardır. 4" ve üzeri sondaj ve keson kuyularda kullanılabilir.Son derece güvenli,ekonomik ve kurulumu basit bir pompadır.Küçük tarımsal,evsel ve işletmelerde direk olarak veya otomatik olarak kullanıma uygundur.Genleşme tankı,flex ve basınç şalteri kullanılarak otomatik hidrofor olarakta kullanılabilir. Temiz,katı parçacık içermeyen ve kimyasal olmayan su ve sıvıların transferinde kullanılabilir.  Teknik özellikler Duffmart DP-370 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Motor Gücü 0,75 Hp Maksimum emme derinliği  30 metre (Enjektörle) ..

Pre order

Duffmart DP 550 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa

(0)
1,092.49 TL

Duffmart DP-550 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Duffmart DP-550 Derin Kuyu kendinden emişli enjektörlü pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. 9 metreyi aşan kuyulardan 35 metreye kadar su çekmeye yarayan pompalardır. 4" ve üzeri sondaj ve keson kuyularda kullanılabilir.Son derece güvenli,ekonomik ve kurulumu basit bir pompadır.Küçük tarımsal,evsel ve işletmelerde direk olarak veya otomatik olarak kullanıma uygundur.Genleşme tankı,flex ve basınç şalteri kullanılarak otomatik hidrofor olarakta kullanılabilir. Temiz,katı parçacık içermeyen ve kimyasal olmayan su ve sıvıların transferinde kullanılabilir.  Teknik özellikler Duffmart DP-550 Derin Kuyu Enjektörlü Jet Pompa Motor Gücü 1,00 Hp Maksimum emme derinliği  30 metre (Enjektörle) ..

Duffmart Jet 100 Santrifüj Pompa

(0)
866.46 TL

Duffmart Jet-100 Santrifüj Pompa Duffmart Jet-100 pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart Jet-100 pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta  büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Motor Gücü: 1 Hp Maksimum emme derinliği:8 metre Maksimum basma yüksekliği:53 m/h Maksimum basma kapasitesi:2,4 ton/saat Pompa emme ağzı bağlantı çapı:1" Pompa basma ağzı bağlantı çapı:1" Motor tipi:İki kutuplu asenkron motor  Motor devir hızı : 2850r.p.m Motor yalıtım sınıfı: B Motor koruma : IP44 Motor Sürekli Hizmet sınıfı :S1 Motor koruma:Tek faz Termal koruyucusu  Motor Besleme :T..

Duffmart Jet 100SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa

(0)
979.47 TL

Duffmart Jet 100SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Duffmart Jet 100SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart Jet 100SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır.Gerekli kompanetler (basınç şalteri,genleşme deposu ve flex hortum) ile hidrofor olarak kullanımı mümkündür. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Duffmart Jet 100SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Motor Gücü 1,0 Hp Maksimum emme derinliği  8 metre Maksimum basma yüksekliği  45 m/h Maks..

Pre order

Duffmart Jet 150 Santrifüj Pompa

(0)
1,167.83 TL

Duffmart Jet-150 Santrifüj Pompa Duffmart Jet-150 pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart Jet-150 pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta  büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Motor Gücü: 1,2 Hp Maksimum emme derinliği :8 metre Maksimum basma yüksekliği :56 m/h Maksimum basma kapasitesi : 3,6 ton/saat Pompa emme ağzı bağlantı çapı :1" Pompa basma ağzı bağlantı çapı :1" Motor tipi :İki kutuplu asenkron motor  Motor devir hızı : 2850r.p.m Motor yalıtım sınıfı : B Motor koruma : IP44 Motor Sürekli Hizmet sınıfı :S1 Motor koruma :Tek faz Termal koruyucusu  Motor..

Duffmart Jet 200 Santrifüj Pompa

(0)
1,506.88 TL

Duffmart Jet-200 Santrifüj Pompa Duffmart Jet-200 pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart Jet-200 pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta  büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Motor Gücü: 2 Hp Maksimum emme derinliği :8 metre Maksimum basma yüksekliği :66 m/h Maksimum basma kapasitesi : 3,6 ton/saat Pompa emme ağzı bağlantı çapı :11/2" Pompa basma ağzı bağlantı çapı :11/4" Motor tipi :İki kutuplu asenkron motor  Motor devir hızı : 2850r.p.m Motor yalıtım sınıfı : B Motor koruma : IP44 Motor Sürekli Hizmet sınıfı :S1 Motor koruma :Tek faz Termal koruyucusu  M..

Pre order

Duffmart Jet 60 Santifrüj Pompa

(0)
678.10 TL

Duffmart Jet 60 Santifrüj Pompa Duffmart Jet-60 Santrifüj Pompa domestik hidrofor gruplarında, bağ ve bahçe sulama,küçük tarımsal uygulamalarda,makinalarda, işyerlerinde uygulamalarında kullanılır.Temiz ve katı parçacık içermeyen sularda kullanılan Duffmart Jet-60 Santrifüj Pompa küçük hava parçacıklarının olduğu su kaynaklarında dahi verimli bir şekilde çalışmaktadır.  Kullanım AlanlarıKonut,villa vs gibi evsel su ihtiyacı olan yerlerde Tarımsal uygulamalarda Küçük endüstriyel uygulamalar İmalat sanayisinde, Duffmart Jet 60 Santifrüj Pompa Teknik Özellikler Motor Gücü :0,50 Hp Basma Kapasitesi :3,70 Ton/Saat Basma Yüksekliği :38 Mt Emme Derinliği 8 Mt Koruma Seviyesi :IP44 Çalışma Akımı :220 W Emme Bağlantı Çapı :1" Basma Bağlantı Çapı :1" Ağırlık :13 Kg..

Duffmart Jet 60SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa

(0)
866.46 TL

Duffmart Jet 60SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Duffmart Jet 60SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart Jet 60SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır.Gerekli kompanetler (basınç şalteri,genleşme deposu ve flex hortum) ile hidrofor olarak kullanımı mümkündür. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Duffmart Jet 60SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Motor Gücü 0,5 Hp Maksimum emme derinliği  8 metre Maksimum basma yüksekliği  35 m/h Maksimum..

Duffmart Jet 80 Santrifüj Pompa

(0)
791.11 TL

Duffmart Jet-80 Santrifüj Pompa   Duffmart Jet-80 pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart Jet-80 pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta  büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır.   Teknik özellikler Motor Gücü:0,75 Hp Maksimum emme derinliği:8 metre Maksimum basma yüksekliği:48 m/h Maksimum basma kapasitesi:2,4 ton/saat Pompa emme ağzı bağlantı çapı:1" Pompa basma ağzı bağlantı çapı:1" Motor tipi:İki kutuplu asenkron motor  Motor devir hızı  2850 r.p.m Motor yalıtım sınıfı: B Motor koruma: IP44 Motor Sürekli Hizmet sınıfı:S1 Motor koruma:Tek faz Termal koruyucusu  Motor Besleme:Tek Fazlı ..

Duffmart Jet 80SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa

(0)
941.80 TL

Duffmart Jet 80SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Duffmart Jet 80SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur. Duffmart Jet 80SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir.Küçük ve orta büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır.Gerekli kompanetler (basınç şalteri,genleşme deposu ve flex hortum) ile hidrofor olarak kullanımı mümkündür. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır. Teknik özellikler Duffmart Jet 80SS Paslanmaz Gövdeli Jet Pompa Motor Gücü 0,75 Hp Maksimum emme derinliği  8 metre Maksimum basma yüksekliği  42 m/h Maksimu..

Duffmart Jet-100L Santrifüj Pompa

(0)
941.80 TL

Duffmart Jet-100L Santrifüj Pompa Duffmart Jet-100L Santrifüj Pompa domestik hidrofor gruplarında, bağ ve bahçe sulama,küçük tarımsal uygulamalarda,makinalarda, işyerlerinde uygulamalarında kullanılır.Temiz ve katı parçacık içermeyen sularda kullanılan Duffmart Jet-100L Santrifüj Pompa küçük hava parçacıklarının olduğu su kaynaklarında dahi verimli bir şekilde çalışmaktadır. Kullanım Alanları Konut,villa vs gibi evsel su ihtiyacı olan yerlerde Tarımsal uygulamalarda Küçük endüstriyel uygulamalar İmalat sanayisinde, Ürün Teknik Özellikleri Motor Gücü : 750 W /1HP Basma Kapasitesi : 50 LT/Dak Basma Yüksekliği : 45 Mt Emme Derinliği : 9 Mt Koruma Seviyesi : IPX44 Çalışma Akımı : 230V~50HZ Emme Bağlantı Çapı : 1" Basma Bağlantı Çapı : 1" Ağırlık : 18 Kğ..

Duffmart Jet-180 Santrifüj Pompa

(0)
1,280.85 TL

Duffmart Jet-180 Santrifüj Pompa   Duffmart Jet-180 pompa temiz ve kimyasal olmayan sıvıların kullanımı için uygundur.  Duffmart Jet-180 pompa hava kabarcıklarının olduğu durumlarda bile en iyi performansı sağlamak için dizayn edilmiştir. Küçük ve orta  büyüklükteki su gereksinimlerini karşılamak,evlerde,bahçelerde ve imalathanelerde kullanım için tasarlanmıştır. Pompa çok soğuk ortamlarda dona karşı korunmalıdır.   Teknik özellikler Motor Gücü:1,5 Hp Maksimum emme derinliği:8 metre Maksimum basma yüksekliği:61 m/h Maksimum basma kapasitesi:3,6 ton/saat Pompa emme ağzı bağlantı çapı:11/4" Pompa basma ağzı bağlantı çapı:1" Motor tipi:İki kutuplu asenkron motor  Motor devir hızı:2850 r.p.m Motor yalıtım sınıfı:B Motor koruma: IP44 Motor Sürekli Hizmet sınıfı:S1 Motor koruma:Tek faz Termal koruyucusu  Motor Besleme:Tek Fazlı 220V /..

Duffmart Jet-60L Santrifüj Pompa

(0)
843.85 TL

Duffmart Jet-60L Santrifüj Pompa Duffmart Jet-60L Santrifüj Pompa domestik hidrofor gruplarında, bağ ve bahçe sulama,küçük tarımsal uygulamalarda,makinalarda, işyerlerinde uygulamalarında kullanılır.Temiz ve katı parçacık içermeyen sularda kullanılan Duffmart Jet-60L Santrifüj Pompa küçük hava parçacıklarının olduğu su kaynaklarında dahi verimli bir şekilde çalışmaktadır. Kullanım Alanları Konut,villa vs gibi evsel su ihtiyacı olan yerlerde Tarımsal uygulamalarda Küçük endüstriyel uygulamalar İmalat sanayisinde, Ürün Teknik Özellikleri Motor Gücü : 450 W / 0.6 HP Basma Kapasitesi : 40 LT/Dak Basma Yüksekliği : 30 Mt Emme Derinliği : 9 Mt Koruma Seviyesi : IPX44 Çalışma Akımı : 230V~50HZ Emme Bağlantı Çapı : 1" Basma Bağlantı Çapı : 1" Ağırlık : 15 Kğ..

Duffmart Jet-80L Santrifüj Pompa

(0)
873.99 TL

Duffmart Jet-80L Santrifüj Pompa Duffmart Jet-80L Santrifüj Pompa domestik hidrofor gruplarında, bağ ve bahçe sulama,küçük tarımsal uygulamalarda,makinalarda, işyerlerinde uygulamalarında kullanılır.Temiz ve katı parçacık içermeyen sularda kullanılan Duffmart Jet-80L Santrifüj Pompa küçük hava parçacıklarının olduğu su kaynaklarında dahi verimli bir şekilde çalışmaktadır. Kullanım Alanları Konut,villa vs gibi evsel su ihtiyacı olan yerlerde Tarımsal uygulamalarda Küçük endüstriyel uygulamalar İmalat sanayisinde, Ürün Teknik Özellikleri Motor Gücü : 550 W / 0.75 HP Basma Kapasitesi : 45 LT/Dak Basma Yüksekliği : 42 Mt Emme Derinliği : 9 Mt Koruma Seviyesi : IPX44 Çalışma Akımı : 230V~50HZ Emme Bağlantı Çapı : 1" Basma Bağlantı Çapı : 1" Ağırlık : 17 Kğ..

Duffmart QSM400 Kendinden Emişli Sıcak Soğuk Su Pompası

(0)
873.99 TL

Duffmart QSM400 Kendinden Emişli Sıcak Soğuk Su Pompası Sağlam yapısı sayesinde domestik sahada kolay kurulum imkanı ile kullanım kolaylığı sağlayan,kısa süreli soğuk ve sıcak su kullanımlarında suyu basınçlandırma için kullanılan bir üründür. Kurulumu son derece kolaydır. Aşırı ısınmaya karşı termik koruması vardır  Genel Kullanım alanları Evsel su temini ve tank dolumu Derin kuyulardan su emme Musluk suyu basınç artırılması Bahçeleri ve alanları sulama Su transferi Teknik Özellikler Marka:Duffmart  Model Kodu:QSm400  Motor Tipi:İki kutuplu asenkron motor (n = 2850r.pm) İzolasyon sınıfı:B Motor Koruma:IP44 Pompası Yapısı: Tek Kademeli  Pompa Kullanımı Alanı:Temiz Su  Elektrik Besleme:220V / 50Hz Termik Koruma:Var Basınç: Alçak Basınç Uygulama kullanım alanları: Su temini, Sulama  ..

Duffmart QSM600 Kendinden Emişli Sıcak Soğuk Su Pompası

(0)
1,069.88 TL

Duffmart QSM600 Kendinden Emişli Sıcak Soğuk Su Pompası Sağlam yapısı sayesinde domestik sahada kolay kurulum imkanı ile kullanım kolaylığı sağlayan,kısa süreli soğuk ve sıcak su kullanımlarında suyu basınçlandırma için kullanılan bir üründür. Kurulumu son derece kolaydır. Aşırı ısınmaya karşı termik koruması vardır  Genel Kullanım alanlarıEvsel su temini ve tank dolumu Derin kuyulardan su emme Musluk suyu basınç artırılması Bahçeleri ve alanları sulama Su transferi Teknik Özellikler Marka: Duffmart  Model Kodu: QSm600  Motor Gücü:0,75 Hp Motor Tipi:İki kutuplu asenkron motor (n = 2850r.pm) İzolasyon sınıfı:B Motor Koruma: IP44 Pompası Yapısı: Tek Kademeli  Pompa Kullanımı Alanı:Temiz Su  Elektrik Besleme: 220V / 50Hz Termik Koruma:Var Basınç: Alçak Basınç Uygulama kullanım a..

Duffmart QSM800 Kendinden Emişli Sıcak Soğuk Su Pompası

(0)
1,205.50 TL

Duffmart QSM800 Kendinden Emişli Sıcak Soğuk Su Pompası Sağlam yapısı sayesinde domestik sahada kolay kurulum imkanı ile kullanım kolaylığı sağlayan,kısa süreli soğuk ve sıcak su kullanımlarında suyu basınçlandırma için kullanılan bir üründür. Kurulumu son derece kolaydır.Aşırı ısınmaya karşı termik koruması vardır  Genel Kullanım alanlarıEvsel su temini ve tank dolumu Derin kuyulardan su emme Musluk suyu basınç artırılması Bahçeleri ve alanları sulama Su transferi Teknik Özellikler Marka: Duffmart  Model Kodu: QSm800  Motor Gücü:1,00 Hp Motor Tipi:İki kutuplu asenkron motor (n = 2850r.pm) İzolasyon sınıfı:B Motor Koruma: IP44 Pompası Yapısı: Tek Kademeli  Pompa Kullanımı Alanı:Temiz Su  Elektrik Besleme: 220V / 50Hz Termik Koruma:Var Basınç: Alçak Basınç Uygulama kullanım alanları: Su temini..

Showing 1 to 18 of 18 (1 Pages)