Dirty Dirty Water Submersible Pumps

Grid View:

Duffmart FSP400DW Pis Su Drenaj Dalgıç Pompası

(0)
426.19 TL

Duffmart FSP400DW Pis Su Drenaj Dalgıç Pompası Bina,inşaat,atölye vs gibi kirli su olan yerlerde suyun başka bir alana atılmasını sağlayan pompalardır. Kullanım kolaylığı,aşırı yük koruması,dayanıklı gövde yapısı ile birçok alanda yardımcınızdır. Otomatik start stop özelliği sayesinde fişe taktıktan sonra kendi çalışma düzenini kendisi ayarlamaktadır. Uygulama Alanları İnşaatlarda Asansör kuyularında Drenaj uygulamalarında Su baskınlarında Atölyelerde Küçük tarım uygulamaları Teknik Özellikleri Motor gücü:400 W Otomatik start stop:Var Maksimum partikül çapı:35 mm Kablo Uzunluğu:10 Mt Maksimum basma yüksekliği:7 Metre Maksimum daldırma derinliği:7 Metre Maksimum basma kapasitesi:7000 Litre/saat Motor koruma sınıfı:B/F IPX8 Aşırı yük koruma:Var Motor Şaftı:Karbon çelik..

Duffmart FSP550DW Pis Su Drenaj Dalgıç Pompası

(0)
493.49 TL

Duffmart FSP550DW Pis Su Drenaj Dalgıç Pompası Bina,inşaat,atölye vs gibi kirli su olan yerlerde suyun başka bir alana atılmasını sağlayan pompalardır. Kullanım kolaylığı,aşırı yük koruması,dayanıklı gövde yapısı ile birçok alanda yardımcınızdır. Otomatik start stop özelliği sayesinde fişe taktıktan sonra kendi çalışma düzenini kendisi ayarlamaktadır. Uygulama Alanları İnşaatlarda Asansör kuyularında Drenaj uygulamalarında Su baskınlarında Atölyelerde Küçük tarım uygulamaları Teknik Özellikleri Motor gücü:550 W Otomatik start stop:Var Maksimum partikül çapı:35 mm Kablo Uzunluğu:10 Mt Maksimum basma yüksekliği:7 Metre Maksimum daldırma derinliği:7 Metre Maksimum basma kapasitesi:10500 Litre/saat Motor koruma sınıfı:B/F IPX8 Aşırı yük koruma:Var Motor Şaftı:Karbon çeli..

Duffmart FSP750DW Pis Su Drenaj Dalgıç Pompası

(0)
553.31 TL

Duffmart FSP750DW Pis Su Drenaj Dalgıç Pompası Bina,inşaat,atölye vs gibi kirli su olan yerlerde suyun başka bir alana atılmasını sağlayan pompalardır. Duffmart FSP750DW Pis Su Drenaj Dalgıç Pompası  35 mm ye kadar partikül çapındaki katı atıkların tahliyesi için kullanılabilir.Termik koruması sayesinde aşırı zorlanması durumunda pompa kendini korumaya alır.Kullanım kolaylığı,aşırı yük koruması,dayanıklı gövde yapısı ile birçok alanda yardımcınızdır. Duffmart FSP750DW otomatik start stop özelliği sayesinde fişe taktıktan sonra kendi çalışma düzenini kendisi ayarlamaktadır. Uygulama Alanları İnşaatlarda Asansör kuyularında Drenaj uygulamalarında Su baskınlarında Atölyelerde Küçük tarım uygulamaları Teknik Özellikleri Motor gücü:750 W Otomatik start stop:Var Maksimum partikül çapı:35 mm Maksimum basma yüksekliği:8 Metre Kab..

Duffmart FSP900DW Pis Su Drenaj Dalgıç Pompası

(0)
613.12 TL

Duffmart FSP900DW Pis Su Drenaj Dalgıç Pompası Bina,inşaat,atölye vs gibi kirli su olan yerlerde suyun başka bir alana atılmasını sağlayan pompalardır. Kullanım kolaylığı,aşırı yük koruması,dayanıklı gövde yapısı ile birçok alanda yardımcınızdır. Otomatik start stop özelliği sayesinde fişe taktıktan sonra kendi çalışma düzenini kendisi ayarlamaktadır. Uygulama Alanları İnşaatlarda Asansör kuyularında Drenaj uygulamalarında Su baskınlarında Atölyelerde Küçük tarım uygulamaları Teknik Özellikleri Motor gücü:900 W Otomatik start stop:Var Maksimum partikül çapı:35 mm Maksimum basma yüksekliği:9 Metre Maksimum daldırma derinliği:7 Metre Kablo Uzunluğu:10 Mt Maksimum basma kapasitesi:14500 Litre/saat Motor koruma sınıfı:B/F IPX8 Aşırı yük koruma:Var Motor Şaftı:Karbon çeli..

Duffmart MW1100-H Paslanmaz Pis Kirli Su Dalgıç Pompa

(0)
1,009.41 TL

Duffmart MW1100-H Paslanmaz Pis Kirli Su Dalgıç Pompa Yüksek irtifa su basma ihtiyacı bulunan yerlerde mükemmel bir çözüm sunan Duffmart MW1100-H Paslanmaz Pis Kirli Su Dalgıç Pompa paslanmaz gövde yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygun bir pompadır.Kirli ve taşkın sularda kullanım için tasarlanmış olan Duffmart MW1100-H Paslanmaz Pis Kirli Su Dalgıç Pompa 35 mm den büyük partikül içermeyen sularda yüksek verimlilikle çalışabilir.40 dereceye kadar sularda kullanıma uygundur.10 metreye varan daldırma mesafesi ile derin kuyularda tercih edilebilir.  Duffmart MW1100-H Paslanmaz Pis Kirli Su Dalgıç Pompa entegre şamandıraya sahiptir.Kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.Bakır motor sargısına sahip olan Duffmart MW1100-H Dalgıç Pompa iki yıl garantili olarak satılmaktadır. Kullanım Alanları Katı parçacık içermeyen su uygulamalarında Endüstriyel suların drenaj ve tahliyesi Asansör kuyularında Havuz,depo gibi yerlerd..

Duffmart MW850-H Paslanmaz Pis Kirli Su Dalgıç Pompa

(0)
934.64 TL

Duffmart MW850-H Paslanmaz Pis Kirli Su Dalgıç Pompa Yüksek irtifa su basma ihtiyacı bulunan yerlerde mükemmel bir çözüm sunan Duffmart MW850-H Paslanmaz Pis Kirli Su Dalgıç Pompa paslanmaz gövde yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygun bir pompadır.Kirli ve taşkın sularda kullanım için tasarlanmış olan Duffmart MW850-H Paslanmaz Pis Kirli Su Dalgıç Pompa 35 mm den büyük partikül içermeyen sularda yüksek verimlilikle çalışabilir.40 dereceye kadar sularda kullanıma uygundur.10 metreye varan daldırma mesafesi ile derin kuyularda tercih edilebilir.  Duffmart MW850-H Paslanmaz Pis Kirli Su Dalgıç Pompa entegre şamandıraya sahiptir.Kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.Bakır motor sargısına sahip olan Duffmart MW850-H Dalgıç Pompa iki yıl garantili olarak satılmaktadır. Kullanım Alanları Katı parçacık içermeyen su uygulamalarında Endüstriyel suların drenaj ve tahliyesi Asansör kuyularında Havuz,depo gibi yerlerde tah..

Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)